ОСТАННІ НОВИНИ

На стипендії студентам УКУ зібрали 700 тисяч гривень

|

Близько 700 тисяч гривень отримає на підтримку своїх студентів Український Католицький Університет із благодійних пожертв, що їх зголосилися скласти учасники VI благодійного фольк-балю «Перелаз’» 2 червня цього року. Про це повідомляє прес-служба вишу.

 Усі кошти вже у вересні буде присуджено в якості навчальних стипендій талановитим малозабезпеченим студентам університету.

«Це вже шостий «Перелаз’» в історії УКУ, – сказав, відкриваючи фольк-баль, віце-ректор УКУ Мирослав Маринович, – на нього зголосилася рекордна кількість людей. Ми дякуємо нашим друзям за розуміння – нові будівлі, інтер’єри Університету, а також навчальні програми та вишколи – все це є можливим завдяки конкретним пожертвам всіх тих, хто вірить в нас».

Виступи легендарних Тараса Петриненка, Тетяни Горобець та задеркуватих і запальних мукачівців з гурту «Рокаш», і, без сумніву, скайп-спілкування із Владикою Борисом Ґудзяком, стали «родзинками» цьогорічної акції, що подарували гостям УКУ незабутні враження.

Реклама партнерів

Для благодійників «Перелаз’» став окремою нагодою заснувати двадцять річних, дві піврічні, та сім квартальних іменних стипендії.

У рамках фольк-балю вже традиційно було проведено доброчинну лотерею та благодійний аукціон, лотами якого стали роботи відомих митців, як-от Михайла Демцю, Петра Сипняка, Володимира Богуславського, Ігоря Романка, Романа Петрука, Володимира Патика та інших. Результатом аукціону, де жодна робота не залишилася без уваги, стали 230 тисяч гривень, з яких також буде надано стипендії студентам УКУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.