ОСТАННІ НОВИНИ

Через побиття журналістів одного міліціонера тягнуть до криміналу

|

Як розповів О.Татаров на засіданні Міжвідомчої робочої групи з аналізу стану додержання законодавства про свободу слова та захист прав журналістів, таке рішення прийнято після службової перевірки стосовно подій в Києві під час громадсько-політичних акцій, повідомляє прес-служба Президента України.

 

О.Татаров розповів, що по цій справі працює слідчо-оперативна група у складі 45 осіб ,проведено понад 200 процесуальних дій.

Водночас, заступник керівника Управління зв’язків з громадськістю МВС України Сергій Бурлаков повідомив, що в разі виявлення ознак кримінального правопорушення цю справу буде передано до органів прокуратури. «Якщо в діях працівників міліції будуть ознаки кримінального правопорушення, то цим вже займатиметься прокуратура», – сказав він.

Реклама партнерів

Перший заступник начальника Управління Головного управління Генеральної прокуратури України Олександр Свірін зазначив, що стан розгляду справи щодо побиття журналістів систематично розглядається на рівні керівництва ГПУ.

Нагадаємо, 18 травня група молодиків накинулася на журналістів Ольгу Сніцарчук та Влада Соделя, які знімали бійку між цими молодиками та прихильниками ВО «Свобода». Пізніше міліція затримала одного з нападників, ним виявився спортсмен з Білої Церкви Вадим Тітушко. Однак суд відмовився його арештовувати, а відпустив під заставу.

Фото: Олекса Шкатов 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.