ОСТАННІ НОВИНИ

«Свобода» змусить Садового вийти до людей

|

Фракція Всеукраїнського об`єднання “Свобода” у Львівській міській раді вимагатиме перенесення звіту міського голови на пленарному засіданні 30 травня, бо депутати не мали достатньо часу для ознайомлення з документом. Про це 28 травня 2013 року заявив голова фракції ВО “Свобода” у міськраді Маркіян Лопачак, інформує прес-служба Львівської міської організації ВО “Свобода”.

За словами Лопачака, депутати отримали текст звіту лише в понеділок 27 травня. Саме ж питання “Про звіт про роботу виконавчих органів влади за 2012 року” на пленарному засіданні 30 травня 2013 року” з`явилося в порядку денному, без обговорення на колегії.

“Я чітко усвідомлюю мотиви Андрія Садового – його цікавить лише звіт “для галочки”. Водночас така позиція суперечить нашим принципам. Офіційно заявляю, що питання про звіт міського голови буде розглянуто лише тоді, коли депутатський корпус його належно опрацює. Міські чиновники повинні зрозуміти: ми – не статисти, ми – представники думки громади, які дадуть належну оцінку роботі виконавчих органів влади, як ми це зробили минулоріч, визнавши роботу Андрія Садового 2011 року незадовільною. Критики наші чиновники категорично не сприймають, а це – неправильно, бо без критики немає поступу”, – заявив Маркіян Лопачак.

М.Лопачак зауважив, що фракція ВО “Свобода” також вимагатиме публічного звіту Андрія Садового про роботу виконавчих органів влади 2012 року перед громадою міста.

“Андрій Садовий обирає свій варіант звітування про виконану роботу – винятково в позитивному ключі. Він розповідає оператору власного телеканалу, а потім за гроші розміщує це на місцевому телебаченні. Ми ж змусимо його вийти до людей, і, дивлячись їм у вічі, розповідати про бутафорні “пакращення” 2012 року”, – зазначив Маркія Лопачак.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *