ОСТАННІ НОВИНИ

Завтра львівські журналісти проведуть акцію біля міліції

|

28 травня о 13:00 біля головного управління МВСУ у Львівській області (пл. Г. Григоренка, 3) пройде акція «Безпека журналістів: нагадуємо і застерігаємо». Про це йдеться у повідомленні львівського осередку Національної медіа-профспілки України.

Акція пройде з огляду на те, що в вівторок спливає 10-денний термін службового розслідування щодо міліціонерів, які не втручалися у побиття журналістів Ольги Сніцарчук та Влада Соделя у Києві.
Акція покликана знову нагадати про необхідність розслідування цього порушення, і попередити бездіяльність правоохоронців у Львові, щоб журналісти почували себе у повній безпеці під час своєї роботи.
У
продовж акції активісти НМПУ у Львові передадуть начальнику ГУМВСУ у Львівській області Олександру Рудяку лист з вимогою провести роз’яснювальну роботу серед правоохоронців Львівщини щодо поводження з журналістами і повідомити про це мас-медіа впродовж 2 тижнів. Журналісти роздаватимуть міліціонерам пам’ятки з правовим аналізом побиття у Києві та інструкцією, як мають діяти правоохоронці у подібних випадках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.