ОСТАННІ НОВИНИ

Свободівці лякають втратою мінеральних вод через видобуток сланців на Львівщині

|

Якщо на Львівщині дійде до видобування газу зі сланцевих родовищ, це загрожуватиме втратою унікальних джерел мінеральних вод. Про це йшлося у виступі голови комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської обласної ради Олексія Балицького на слуханнях у Верховній Раді України, інформує прес-служба ЛОО ВО “Свобода”.

«Україна – не Сполучені Штати, а Львівщина – це не Пенсильванія і не Техас, – зазначив у своєму виступі Олексій Балицький. Львівщина – це курорти міжнародного значення з унікальними мінеральними водами, зокрема Трускавець, Моршин, Шкло, Великий Любінь. Львівщина – це також пам’ятки культури та історії. І крім того, це густонаселений район, де неможливо видобувати сланцевий газ».

Депутат наголосив, що доки в Україні немає гідної влади і незалежних судів, не можна дозволяти такі ризиковані проекти, як то видобування сланцевого газу. Крім того, громади стурбовані, що від погодження на розробку родовищ усунуто органи місцевого самоврядування.

«Я вважаю, що необхідно відкласти видобування в Україні, а тим часом проаналізувати, вивчити це питання і тоді ухвалювати рішення. І якщо ми будемо обирати між газом і здоров`ям, то я обираю здоров`я своїх дітей і своїх внуків», – наголосив свободівець.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...