ОСТАННІ НОВИНИ

«Виїзні» законопроекти переголосують – Єфремов

|

Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявляє про досягнутий із представниками опозиції компроміс щодо законопроектів, ухвалених на «виїзному засіданні» парламенту, повдіомляє Радіо Свобода.

«Я думаю, що пакет законопроектів у другому читанні, який стоїть на порядку денному, ми проголосуємо, щоб усе відправити на повторне друге читання… Ми знайшли таку компромісну політичну формулу – повернення та їх розгляду ще раз», – сказав регіонал сьогодні перед початком засідання парламенту.

Четвертого квітня депутати більшості провели засідання в актовій залі комітету Верховної Ради, оскільки сесійну залу парламенту на вулиці Грушевського заблокували опозиціонери. На цьому засіданні ухвалили низку законопроектів. Спікер Верховної Ради Володимир Рибак підписав деякі з них і направив на підпис главі держави. Президент України Віктор Янукович підписав ці документи.
12 квітня ВАСУ ухвалив рішення про те, що засідання Верховної Ради України 4 квітня в актовій залі парламентських комітетів на вулиці Банковій було законним.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.