ОСТАННІ НОВИНИ

Піших пунктів пропуску на кордоні з Польщею стане більше?

|

Польща планує збільшити кількість пунктів пропуску для піших переходів на кордонах з іншими країнами, зокрема з Україною. Про це у четвер заявив у Сеймі (парламенті) заступник міністра внутрішніх справ Польщі Пьотр Стаханчик, передає власний УКРІНФОРМ.

“Я дав розпорядження усім воєводам, які відповідають за пункти пропуску, щоб вони проаналізували, чи є там можливість виділення піших переходів і їх створення. Я попросив також підготувати кошторис, скільки коштувало б будівництво піших переходів на окремих прикордонних пунктах”, – зазначив Стаханчик.

Він додав, що ця інформація має надійти до МВС Польщі влітку. Після цього польська сторона розпочне переговори з партнерами з іншого боку кордону. “Як підготуємо цей документ, то розпочнемо переговори з нашими партнерами з іншого боку кордону. Аби відкрити пункт пропуску для пішоходів, відповідна інфраструктура контролю повинна також бути створена і з іншого боку кордону”, – зазначив заступник керівника МВС Польщі.

Стаханчик нагадав, що на кордоні з Україною піший перехід функціонує лише на пункті пропуску “Медика – Шегині” (Львівська область).

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.