ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові власники ресторанів вдягнуть фартухи офіціантів

|

Сьогодні, 21 травня, львівські заклади готельно-ресторанного бізнесу відзначатимуть День кельнера. З цієї нагоди відбудеться відзначення кращих офіціантів 2013 року, а ввечері директори деяких закладів особисто обслуговуватимуть клієнтів. Про це повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Відтак, з нагоди святкування Дня кельнера, о 15:00 год. у Львівській міській раді (пл. Ринок,1, 202 каб.) відбудеться безкоштовний майстер-клас від Клубу Галицької Кухні «Традиції сервірування столів та подача страв в Галичині» та відзначення кращих кельнерів закладів готельно-ресторанного бізнесу міста у 2013 року.

Цього року обслуговувати клієнтів згодилось 6 львівських рестораторів. Фартух офіціанта вдягнуть власники ресторану «Кумпель», ірландського пабу «Дублін», «Play Bar’y», пабу «Люфт», ресторану «Strudel House» та шашличної «Гопак».  Отож, з 18:00 до 21:00 год. в ряді закладів готельно-ресторанного бізнесу м. Львова власники, директори особисто працюватимуть кельнерами, а ввечері у нічному клубі «Метро» відбудеться вже традиційне «кельнер-паті».

Цьогоріч власниками закладів визначено та подано на нагородження грамотами директора департаменту економічної політики та президента Гільдії рестораторів м. Львова рекордну кількість заявок – 115 кандидатур кращих кельнерів, а це найбільша кількість нагороджуваних за останні роки! Із такої активності учасників заходу можна зробити висновок, що свято набуває все більше і більше популярності.

Нагадаємо, День кельнера у Львові організовують з 2009 року департамент економічної політики Львівської міської ради та Гільдія рестораторів Львова, у 2013 році до організаторів долучилися також Клуб Галицької Кухні та Львівський туристичний альянс.

Мета заходу – підвищення престижу професії офіціантів та спонукання молоді до навчання цій професії. Гасло цьогорічного Дня Кельнера: «Подаруй кельнеру квітку!».

«Ми закликаємо львів’ян та наших гостей, які підуть 21 травня в львівські ресторани та кав’ярні, подарувати своєму кельнеру або кельнерці весняну квітку, подякувавши таким чином за їх важку роботу. А власникам та директорам ресторанів м. Львова пропонуємо особисто одягнути форми офіціантів та з 18:00 до 21:00 год обслуговувати клієнтів своїх закладів», – зауважила в.о. начальникауправління економікиВікторія Довжик.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.