ОСТАННІ НОВИНИ

Українські виші, як і раніше, не потрапляють до світових рейтингів

|

До Топ-200 кращих університетів світу за спеціалізаціями QS World University Rankings місця для України, як і завжди, не знайшлося. Про це свідчать результати дослідження QS World University Rankings ® by Subject, які  є у розпорядженні «Коментарів».

Рейтинг включає в себе список 200 кращих університетів за 30 різними спеціальностями: математика, економіка, інженерна справа, фізика, право та багато  інших. Однак жоден український університет до цього переліку пробитися не зміг.

З моменту першої публікації в 2010 році найбільш популярною за відвідуваністю серед відвідувачів сайту є таблиця кращих університетів світу за спеціальністю «Комп’ютерні технології». За останні 6 місяців ця сторінка набрала більш ніж 600,000 переглядів, що в три рази перевищує число переглядів будь-яких інших таблиць рейтингу. Друге місце за популярністю займає спеціальність «Інженерна справа – машинобудування», третє місце «Медицина».

При складанні рейтингу оцінювалися 2858 університетів, з них у фінальні списки увійшло 678 вишів. Перший рядок у рейтингу за спеціальністю «Комп’ютерні технології» посів Массачусетський технологічний інститут, лідируючий вже третій рік поспіль. Друге місце дісталося Стенфордському Університету. Завершує трійку лідерів Оксфордський університет (University of Oxford).

Реклама партнерів

Топ-10 університетів за спеціальністю «Kомп’ютерні  технології»

1. Массачусетський технологііческій інститут (MIT) – США

2. Стенфордський університет (Stanford University) – США

3. Оксфордський університет (University of Oxford) – Великобританія

4. Університет Карнегі Меллон (Carnegie Mellon University) – США

5. Кембриджський університет (University of Cambridge) – Великобританія

6. Гарвардський університет (Harvard University) – США

7. Каліфорнійський університет в Берклі (University of California, Berkeley (UCB)) – США

8. Національний університет Сінгапуру (National University of Singapore (NUS)) – Сінгапур

9. Федеральний швейцарський технологічний інститут (ETH Zurich (Swiss Federal Institute of Technology)) – Швейцарія

10. Університет Гонконгу (University of Hong Kong (HKU)) – Гонконг

Що стосується «командного» заліку, то найкраще справи йдуть у американських вишів – США посіли перше місце за кількістю університетів, що входять до двохсотки найкращих. Також у трійці лідерів опинилися Великобританія і Австралія. Четверте місце дісталося Німеччині, замикає топ-5 одразу три країни Китай, Канада та Японія які мають по 8 вишів у рейтингу топ 200.

Варто також відзначити, що до топ 10 «командного» рейтингу також увійшла Голландія, Індія та Тайвань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.