ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’янка перемогла в конкурсі The Bobs в номінації кращий мікроблог українською

|

7 травня оголошено результати міжнародного конкурсу громадянської журналістики The Bobs. Переможницею в номінації «кращий мікроблог українською мовою» стала львів’янка Ольга «Білочка» Супрун.

Оля працює архітектором, веде декілька блогів, займається хендмейдом та веде активний спосіб життя. В Твітері вона з 2010 року і на даний час має більше 3000 читачів.

У мікроблозі Оля найчастіше пише про життя дівчини-архітектора, свої переживання, думки, захоплення, спостереження та ділиться історіями з життя своєї бабусі – Анни Бойко, яка пережила війну та досі в сім`ї зберігає стародавні українські традиції.

«Перемога показала мені, що мій мікроблог приносить користь іншим людям. Мені надзвичайно приємно ділитись емоціями та інформацією із своїми читачами та отримувати від них навзамін любов (адже гасло української твіттер-спільноти – #твіттер_то_є_любов). Вірю також, що ця перемога додасть мені більше сили та натхнення у втіленні моїх майбутніх проектів» – коментує Оля.

Реклама партнерів

Конкурс The Bobs проходив в два етапи. Остаточне рішення приймалось на основі голосування користувачів Інтернету. Загалом було отримано більше 94 тис. голосів. В конкурсі Олю підтримав лідер гурту Океан Ельзи – Святослав Вакарчук, закликавши голосувати за її мікроблог у своєму твітері.

Це не перша перемога Олі. В 2011 році вона отримала нагороду Buba (Best Ukrainian Blog Awards) в номінації «Найкращий особистий блог» за проект «Історія життя Анни Бойко. Буття українського села в одній історії життя» (блого-книжка повоєнних спогадів Оліної бабусі Бойко Анни).

Конкурс The Bobs був заснований 2004-го року медіакомпанією Deutsche Welle з метою підтримки свободи слова в Інтернеті та стимулювання вільного обміну ідеями без цензури. “Bobs – унікальний майданчик, який показує, що молоді користувачі в усьому світі мають багато спільного”, – коментує конкурс шеф-редакторка DW Уте Шефер.

Окрім журі, визначати переможців конкурсу можуть інтернет-користувачі. Повний перелік переможців дивіться на сайті .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.