ОСТАННІ НОВИНИ

Іздрик презентуватиме найітимнішу лірику

|

Знаний український письменник, автор книг «Острів КРК», «Подвійний Леон», «ТАКЕ», «Флешка-2GB» Юрко Іздрик дебютує у новому для себе амплуа – автора збірки “найінтимнішої лірики” (так охарактеризував своє творіння сам поет). Найочікуваніша поетична новинка цього сезону – збірка «Ю» – вийшла у «Видавництві Старого Лева» й стала новою віхою в творчості не лише Іздрика, а й видавництва. Про це повідомляє прес-служба видавництва.

«Абсолютна більшість вміщених у «Ю» віршів написана упродовж півроку – з вересня 2012 по березень 2013, – розповідає Юрко Іздрик. – Писалося мені майже щоденно. Щойно спечені вірші, відповідно, майже щодня публікувалися в моєму блозі «Мертвий щоденник». За писанням було пропущено Кінець Світу та інші народні розваги. Такий незвичний темпоритм письма видався мені достатнім приводом, аби оприлюднити в змісті докладний час появи віршів. Стосовно назви збірки, то вона щонайменше відкрита для безлічі інтерпретацій. Єдиному ж дійсному адресатові-співавтору цієї книжки можу хіба повторити: «From Yu – to You, for You, about You».

«Ю» – авторське творіння Іздрика від початку до кінця. Обкладинка, оформлення, ілюстрації, верстка – все його рук справа. Від часу народження ідеї видати збірку, до моменту, коли вона була здана в друк, минуло близько місяця.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.