ОСТАННІ НОВИНИ

У Бориславі вже затримали другого нападника у масці

|

Співробітники Бориславського міськвідділу міліції уже затримали й другого зловмисника, який спільно з напарником вчинив озброєний напад на помешкання. Першого нападника правоохоронці затримали раніше. Про це повідомили у  ВЗГ ГУМВС України

у Львівській області.

Нагадаємо, у Бориславський міськвідділ міліції надійшло звернення від місцевого мешканця про те, що до його помешкання зайшли двоє у масках, погрожуючи ножем та пістолетом забрали побутову техніку, коштовності, чотири мобільні телефони та інші речі. Під час нападу в квартирі перебувала дружина заявника та їхній малолітній син.

На місце події одразу прибула слідчо-оперативна група, керівництво міськвідділу   та дільничний інспектор міліції. Власник помешкання розповів правоохоронцям у якому напрямку пішли зловмисники. Міліціонери почали оглядати прилеглу територію до будинку.80 метріввід місця скоєння злочину вони побачили акумулятор, який викрали у  потерпілого. Правоохоронці одразу зрозуміли, що ідуть слідами грабіжників.

Затримали нападників у дерев’яному будиночку. Біля них були речі, які вони забрали із квартири потерпілого.

Зловмисники, побачивши правоохоронців, почали втікати, покидаючи награбоване.

Зважаючи на те, що грабіжники озброєні і намагаються втекти, дільничний інспектор міліції зробив три попереджувальні постріли вгору з табельної зброї. Однак вони не відреагували, а скочили у річку Тисмениця та розбіглися у різні сторони.

Одного з них дільничний затримав. Іншого зловмисника начальник міськвідділу Володимир Яріш затримав сьогодні вранці. Обоє вони місцеві мешканці 25 та 26 років.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками ч.3 ст. 187 (розбій) Кримінального кодексу України.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *