Україна перемогла Молдову

|

Збірна України здобула надзвичайно важливу перемогу у домашньому поєдинку відбору на Чемпіонат Світу проти Молдови. В Одесі підопічні Фоменка перемогли у дуже непростому матчі з рахунком 2:1.

Перший тайм команди зіграли без голів, хоча українці вже традиційно змарнували зо три стовідсоткові моменти. Однак був очевидним брак плеймейкера, адже ні Ротаня, ні Гармаша на полі не було.

Фортуна посміхнулася Україні на 61-ій хвилині, коли триходова комбінація Селезньов-Зозуля-Ярмоленко закінчилася прекрасним ударом останнього. А вже за 9 хвилин Хачеріді забив головою після подачі кутового.

Молдовани на якийсь час посипалися і в цей момент можна було забивати ще, однак українці не змогли реалізувати свої моменти. Натомість гості спробували зберегти інтригу після того, як Суворов прекрасним обвідним ударом пробив повз П’ятова. Але більшого гості, на щастя, не досягли.

Відтак Україна продовжує посідати третє місце в групі Попереду ще один вирішальний матч – на виїзді у червні проти Чорногорії.