ОСТАННІ НОВИНИ

Тільки 13 нардепів розказали про своїх помічників

|

Лише тринадцять із чотирьохсот п’ятдесяти народних депутатів оприлюднили списки своїх помічників. Про це йшлося в програмі телеканалу ТВі «Дорогі депутати» (спільний проект ГМ “Опора” і телеканалу ТВі), інформує прес-служба телеканалу. Відгукнулися дев`ять парламентарів від “Батьківщини”, один від “УДАРу” та троє від ВО “Свобода”.

Зокрема це: Володимир Ар єв, Леся Оробець, Головко Михайло, Немиря Григорій, Полочанінов Володимир, Різаненко Павло, Аваков Арсен, Юрій Бублик, Олександра Кужель, Панькевич Олег, Королюк Валентин, Володимир Яворівський, Степан Кубів. 
Жоден депутат Партії Регіонів, КПУ, а також позафракційний не надав 
поки що запитуваної інформації.

Нагадаємо, що в попередній програмі «Дорогі депутати» автори програми розпочали проект про те, щоб з`ясувати, який штат помічників народних депутатів України, що це за люди чим вони займаються. Було оприлюднено, що штат помічників депутатського корпусу це 4194 людей, з повноваженнями, які дозволяють мати доступ до кабінетів чиновників усіх рівнів, з доступом до баз даних, та недоступних громадянам телекомунікаційних мереж. Щороку на їх утримання держава віддає  107 мільйонів гривень із держбюджету. Апарат Верховної Ради України засекретив дані про помічників народних обранців, тож журналісти ТВі вирішили розпочати свої дослідження самотужки, першим кроком якого стало офіційне прохання оприлюднення списків помічників. Далі – слідкуйте за програмою «Дорогі депутати» на ТВі.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...