ОСТАННІ НОВИНИ

Середня зарплатня на Львівщині становить майже 2600 грн

|

За минулий рік середньомісячна номінальна заробітна плата одного штатного працівника, зайнятого в економіці Львівської області, становила 2577,81 грн. і в порівнянні з січнем-груднем 2011 року вона зросла на 14,9%.

Як інформує прес-служба Львівської обласної адміністрації, про це йшлося під час засідання спеціальної робочої групи з питань підвищення рівня заробітної платні, яке провів перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Богдан Матолич

Тенденція зростання заробітної плати зберігалася майже за всіма видами економічної діяльності, крім рибальства (зменшення на 11,9%).

Зокрема, найбільше у:
– охороні здоров’я та наданні соціальної допомоги – на 24%;
– освіті – на 21,8%;
– будівництві – на 18%.

У січні-грудні 2012 року найвищою заробітна плата була у працівників фінансової діяльності – 4799,81 грн. і транспорту та зв’язку – 3156,65 гривень.

Водночас, низькою залишається заробітна плата у працівників рибальства – 1416,61 грн. та готелів та ресторанів – 1559,11 гривень.

У промисловості середньомісячна заробітна плата склала 2866,25 грн., що на 11,2% більше середнього рівня в економіці області.

За результатами засідання перший заступник голови Львівської ОДА Богдан Матолич  доручив структурним підрозділам облдержадміністрації здійснити детальний аналіз рівня заробітної плати в усіх галузях та сферах економіки області за 2012 рік, за результатами якого надати робочій групі конкретні пропозиції щодо підвищення рівня заробітної плати.

Крім того, доручено щомісячно проводити детальний аналіз фонду оплати праці у розрізі галузей та здійснювати інші заходи в межах повноважень щодо підвищення розміру оплати праці.

Також керівникам територіальних управлінь та служб доручено здійснювати низку заходів щодо проведення контрольно-перевірочної роботи та залучення до декларування доходів громадян.

 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...