ОСТАННІ НОВИНИ

Депутати повернули чотири обласні програми на доопрацювання

|

Відбулося засідання  постійної комісії обласної ради з питань регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою, планування території, архітектури та будівництва Львівської обласної ради.

Депутати розглянули листи сільських ради щодо виділення коштів з обласного бюджету 2013 року на проведення нормативно-грошової оцінки земель населених пунктів. Після обговорення, комісія вирішила скерувати ці звернення в головне управління Держземагенства у Львівській області для узагальнення та врахування їх при формуванні переліку населених пунктів, де проводитиметься нормативно грошова оцінка земель за кошти обласного бюджету. Про це інформує прес-служба Львівської облради.

Також депутати заслухали інформацію начальника управління архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів Львівської ОДА Володимира Лавріна щодо розроблення містобудівної документації на 2013 рік та низку звернень щодо виділення коштів з обласного бюджету на виготовлення генеральних планів населених пунктів.

Комісія розглянула програми скеровані обласною адміністрацією на розгляд ради. А саме: Обласну цільову програму забезпечення соціальним та доступним житлом на 2013-2017 роки, Обласну цільову програму забезпечення молоді житлом на 2013-2017 роки, Регіональну програму забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування у Львівській області на 2013-2015 та Програму підтримки індивідуального житлового будівництва на селі на 2013-2015 роки.

Після обговорення цих програм, депутати вирішили повернути їх у відповідні структурні підрозділи Львівської ОДА на доопрацювання та врахування раніше поданих зауважень і пропозицій.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...