ОСТАННІ НОВИНИ

Пільговики отримають знижки на проїзні квитки

|

Інваліди війни та учасники війни мають можливість отримати листи-талони на право одержання проїзних квитків зі 100-відсотковою і з 50-відсотковою знижкою, інформує прес-служба Львівської міськради.

До уваги львів’ян, які мають право на пільговий проїзд відповідно до ЗУ «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Управління соціального захисту Львівської міської ради повідомляє про можливість отримання, відповідно до цього закону, листів-талонів на право одержання інвалідами війни, учасниками війни та особами, на яких поширюється дія цього нормативного акту, проїзних квитків зі 100-відсотковою і з 50-відсотковою знижкою їх вартості, на період 2013-2018 роки.

Особи, які мають  право на отримання вищезазначених листів-талонів можуть звертатися до районних відділів соціального захисту із наступними документами: заява, паспорт, пенсійне посвідчення, документ про право на пільгу, що підтверджує причетність до громадян, вказаних  у ст. 13п.21; ст.14 п.16; ст.15 п.18 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» №3552-XII від 22.10.1993р. Оригінали документів потрібно пред’являти особисто.

 

Реклама партнерів

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...