ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові пройде XVIII Чемпіонат України з бойового гопака

|

16 та 17 лютого у спорткомплекс  Львівського національного  університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького, що по вул.Пекарській, 52, пройде XVIII Чемпіонат України з бойового гопака. Захід відбудеться за підтримки управління сім’ї та молоді департаменту освіти, науки, сім’ї та молоді Львівської обласної державної адміністрації.

Про це на прес-конференції, присвяченій події, розповіли президент Міжнародної федерації бойового гопака Володимир Пилат та віце-президент Міжнародної федерації бойового гопака Богдан Хруставчук.  

У чемпіонаті візьмуть участь близько 200 хлопців та дівчат з усієї України віком від 7 до 24 років.

«Приємно, що серед учасників буде 18 представниць жіночої статі. Взагалі  такого рівня чемпіонати з бойового гопака відбуваються щорічно, але ми плануємо вийти на вищий рівень і проводити їх двічі на рік», – зазначив віце-президент Міжнародної федерації бойового гопака.

Реклама партнерів

Верховний учитель школи бойового гопака Володимир Пилат наголосив, що гопак – це не просто національний вид бойового мистецтво, це спілкування з Богом, ціла духовна система цінностей.

«Гопаківці живуть за  кодексом лицарської честі, за  морально-етичними принципами служіння своїй державі та народу. Справжній український воїн не повинен  вживати ні спритного, ні тютюну. Тому в нашій школі суспільство  здорове, а 96% хлопців здобувають  вищу освіту», – зазначив Володимир  Пилат.

Школа бойового гопака заснована 1985 року. За цей час розроблено ґрунтовну методологічну базу та створено секції цього виду бойового мистецтва по всьому світу.

«Бойовим гопаком займаються люди  різних національностей. Ми відкрили секцію в Онтаріо, Торонто, Чікаго, Варшаві, Кракові. Чомусь українська діаспора більше цікавиться бойовим гопаком, аніж українці, особливо це стосується сходу нашої держави», – розповів Володимир Пилат.

Він зазначив, що на змаганнях між бойовим гопаком та іншими видами бойових мистецтв, – бойовим самбо, айкідо, карате, тхеквондо, кікбоксінгом, – гопаківці в командному заліку зайняли перше місце.

 Програма змагань

15 лютого 2013 року

Приїзд командта поселення команд.

10 00 – 22 00   –  Приїзд та поселення команд

 16 лютого 2013 року  

Змагання з дисциплін  «Однотан», «Тан – двобій»,

відбіркові поєдинки з дисципліни «Забава»:

  9 00 – 10 00   –  Жеребкування, нарада представників команд

10 00 – 10 30   –  Парад. Урочисте відкриття змагань

10 30 – 11 00   –  Початок змагань

11 00 – 15 00   –  Змагання з дисципліни «Однотан»; зважування з дисципліни «Забава», «Борня»

15 00 – 17 00   –  Змагання з дисципліни «Тан-двобій»

17 00 – 20 00   –  Відбіркові поєдинки з дисципліни «Забава»

 17 лютого 2013 року

Півфінали та фінальні  поєдинки  з дисципліни «Забава»

та змагання з дисципліни «Борня»:

10 00 – 13 00  –  Півфінали та фінальні поєдинки з дисципліни «Забава»

13 00 – 19 00 –  Поєдинки з дисципліни «Борня»

19 00 – 20 00    –   нагородження переможців, урочисте закриття змагань

20 00 –  22 00 –  Від`їзд команд

 Вхід на змагання вільний.

Фото: організаторів турніру 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.