ОСТАННІ НОВИНИ

Чергування у Раді для Марії Матіос закінчилось крапельницею

|

Народному депутату від фракції “УДАР” Марії Матіос стало зле під час чергування у Верховній Раді. Про це повідомили у прес-службі партії “УДАР”.

Як зазначено у повідомлені, сьогодні в сесійну залу парламенту викликали лікарів з медпункту Верховної Ради до Марії Матіос.

“Марія Василівна прийшла на вранішнє чергування. І очевидно від недосипу, перевтоми і попередніх чергувань їй стало зле. Ми з лікарями відвели її у медпункт. Їй поміряли тиск, зробили кардіограму і ставлять крапельницю”, – розповів народний депутат Роман Чернега, який теж чергує в сесійній залі.

Він зазначив, що процес блокування відбувається непросто, депутати виснажуються, але “УДАР” від своєї мети не відступиться і блокуватиме президію парламенту, доки не буде забезпечене персональне голосування.

Реклама партнерів

Депутат також розповів, що жінки-депутати від “УДАРу” теж несуть нічну вахту.

“Сьогодні вночі чергували Оксана Продан з Марією Іоновою. Дівчата поїхали відпочивати. Ми давали їм право вибору. Вони самі сказали: ми всі в однакових умовах і теж будемо чергувати вночі – все по справедливості”, – відзначив Роман Чернега.

За словами депутата, зараз у сесійній залі чергують більше десяти чоловіків від “УДАРу”.

Довідково: Марія Василівна Матіос — українська письменниця (поет, прозаїк, публіцист). Народний депутат України (з 2012).

Нагадаємо, ще 5 лютого опозиція з самого ранку заблокувала трибуну та призидію Верховної Ради. Друга сесія парламенту сьомого скликання не розпочалася.

Як повідомлялося, 5 лютого народні депутати з фракції “Батьківщина” прийшли на засідання Верховної Ради з жовто-блакитними стрічками і одразу заблокували трибуну. Представники фракції “УДАР” прийшли на засідання у червоних светрах з написом “Голосуємо Особисто”.

УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...