ОСТАННІ НОВИНИ

Чоловік викрав ягня у свого друга та продав за 40 гривень

|

Житель Дрогобицького району поцупив ягня у свого товариша. Прихопивши тварину, 42-річний чоловік очевидно подумав, що власник тварини її зникнення навіть не помітить, оскільки має цілу овечу ферму. Про це повідомляє ВЗГ ГУ МВС України у Львівській області.

У жовтні 2012 року чоловік вирішив провідати свого приятеля, з яким мешкав по сусідству. Сама будівля і прилегла територія приватного господарства не охоронялася. Місце, де утримувалися тварини, огороджене штахетами. Проте, через шпаринки, при бажанні, туди можна легко дістатися.

Підійшовши ближче, чоловік гукнув господаря, однак останнього в приміщенні не було. Виходячи на вулицю, сусід помітив у вольєрі декілька маленьких ягнят. У той час в зловмисника виник намір викрасти одну з тварин.

Навіть не заходячи у вольєр, чоловік через шпаринку дістав ягня і поніс до себе додому. Прийшовши додому, лиходій закрив ягня в багажнику автомобіля і поїхав у напрямку магазину, маючи наміри продати тваринку.

Реклама партнерів

Біля магазину чоловік перестрів знайомого і запропонував йому купити ягня за 40 гривень. Чоловік упізнав ягня по масті і купив тварину та одразу повідомив власника приватного господарства про випадок. Через деякий час на місце події прибув власник тварини і попросив повернути йому тварину. Однак зловмисник заперечив, вигадуючи казку про те, що не заходив на територію фермерського господарства і про ягня, йому теж нічого невідомо.

Довелося власникові звернутися до правоохоронців за допомогою. У відділі міліції лиходій зізнався у скоєному. Слідчі Дрогобицького міського відділу міліції зловмисника притягнуто до кримінальної відповідальності за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.