ОСТАННІ НОВИНИ

Львівські фрі-файтери показали достойні результати на Чемпіонаті області

|

Відкритий чемпіонат Львівської області з фрі-файту (вільного бою) серед дорослих бійців та юніорів відбувся у неділю, 10 лютого, у Львові у спортивному комплексі «Грація», що розміщений на території ТВК «Південний» (вул. Щирецька, 36). Змагання проходили за підтримки Петра Писарчука, інформує прес-служба ринку.

У змаганнях взяло участь майже 100 бійців як Львівського осередку фрі-файту (клуби «Арей», «Тріумф»), так і спортсмени з Тернополя, Івано-Франківська, Чорткова та інших міст. Найменшими учасниками чемпіонату стали 10-річні фрі-файтери.

За словами голови правління Всеукраїнської федерації фрі-файту та контактних єдиноборств Катерини Тарновської, львівські фрі-файтери під час чемпіонату показали достойні результати, адже фактично усі львівські спортсмени посідали призові місця у своїх вагових та вікових категоріях. Відтак за результатами чемпіонату найперспективніших бійців відібрано до складу збірної Львівської області із фрі-файту. 

За словами організаторів, головною метою змагань є популяризація бойових мистецтв серед населення та впровадження їх у практику фізкультурно-оздоровчої роботи як ефективного засобу фізичного та морального виховання.

Реклама партнерів

Довідка

Фрі-файт – змішане бойове мистецтво, український варіант змішаних контактних єдиноборств, який поєднує досвід багатьох бойових традицій світу в єдину систему, використовуючи найефективніші прийоми ведення поєдинку.

19 листопада 2004 р. Міністерство України у справах сім`ї, молоді та спорту офіційно зареєструвало фрі-файт як вид спорту, а також визнало його першим, створеним в Україні, видом спорту.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...