ОСТАННІ НОВИНИ

Садовий шукає нову ділянку під будову арени до «Євробаскету-2015»

|

Як розповів сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий, місто розглядає ще кілька альтернативних варіантів територій, де можна збудувати нову арену для «Євробаскету-2015». Територію на вул Липова Алея, 5, де знаходяться дитяче поле та майданчик, забудовувати ніхто не буде. Про це інформує прес-служба Львівської міськради.

«На моє ім’я надійшов лист від керівника баскетбольного клубу «Політехніка-Галичина» і від керівника футбольного клубу «Карпати», де вони просять укласти з ними угоду під будівництво багатофункціонального спортивного комплексу за адресою вул Липова Алея, 5. В ухвалі, яку ми прийняли, написано – передбачити будівництво на території вул Липова Алея, 5. Нема конкретизації, де будувати. Жоден дитячий майданчик чи поле забудовувати ми не будемо. Сьогодні ми розглядаємо ще декілька інших варіантів, щоб не було катаклізмів, які ми переживали у 2007-2008 роках, коли готували до Євро 2012. Скільки тоді було дискусій. Нам треба цей досвід  використати позитивно, щоб проблем більше не було. Діти хай займаються футболом, ніхто цю територію забудовувати не буде», – розповів сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, на ім’я міського голови Львова надійшов лист за підписами директора БК «Політехніка-Галичина» та генерального директора ТзОВ «КПФ «Карпати» з проханням укласти з ТзОВ «БК «Політехніка-Галичина» та ТзОВ «КПФ «Карпати» інвестиційну угоду під будівництво багатофункціональної спортивної арени, відповідно до вимог ФІБА, для проведення матчів Чемпіонату Європи з баскетболу серед чоловічих команд Євробаскет-2015 на земельній ділянці за адресою вул Липова Алея, 5.

Відтак, Львівською міською радою було підготовлено проект ухвали про виділення земельної ділянки на вул. Липова Алея, 5 для будівництва арени під чемпіонат з баскетболу «Євробаскет-2015» (площа ділянки –2,7 га). Відповідний проект ухвали 7 лютого на сесії Львівської міської ради проголосовано.

Реклама партнерів

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.