ОСТАННІ НОВИНИ

У власність громади Львова передадуть ще 27 гуртожитків

|

Вчора на пленарному засіданні Львівської міської ради підтримали Програму передачі гуртожитків у власність територіальної громади Львова та реалізації житлових прав мешканців гуртожитків на 2012-2015 роки. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Програма передбачає передачу гуртожитків із державної та приватної власності у комунальну, виготовлення технічної документації та капітальний ремонт та приватизацію жилих приміщень в гуртожитках.

Передача гуртожитків у власність територіальної громади Львова здійснюється на підставі міської та регіональної Програм передачі гуртожитків у власність територіальних громад на 2012-2015 роки, за рішенням Львівської міської ради, за рішенням власника або за рішенням суду.

Відтак, під час реалізації програми передачі у власність територіальної громади Львова підлягають 15 гуртожитків, які зараз перебувають у державній власності, загальною площею понад 30 тис кв. м. Із приватної форми власності в комунальну передадуть 12 гуртожитків, площа яких становить майже 48 тис кв. м.

Реклама партнерів

Громадяни, які проживають у гуртожитках, набувають право на приватизацію займаних жилих приміщень після передачі таких гуртожитків у комунальну власність територіальної громади Львова за умови, що вони фактично проживають у таких гуртожитках правомірно і не менше п’яти років.

Фінансування заходів, пов’язаних з прийняттям у комунальну власність територіальної громади м. Львова гуртожитків: виготовлення необхідної технічної документації, проведення капітального ремонту тощо, здійснюватиметься за рахунок коштів Державного бюджету України та міського бюджету м. Львова або власника гуртожитку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.