Тамара Збожна зі Львова виграла квартиру в державній лотереї “Хто там “, передає ТСН.
Виграна квартира знаходиться в елітному житловому комплексі Грюнвальд, що у м. Києві, але щира львів`янка відмовилась переїжджати до столиці і обрала грошовий еквівалент виграшу на який придбає десь неподалік від рідного Львова гарну хату з великою ділянкою, садом і городом.
Пані Тамара говорить, що її давно вже тягне подалі від міста, поближче до землі. Звідки така тяга – невідомо, адже пані Тамара все життя прожила в місті, працювала і продовжує працювати продавцем у магазині.
Цікаво, що пані Тамара вже давно грає в лотерею “ХТО ТАМ” і коли їй зателефонували і сказали, що її білет обрав комп`ютер для участі в ТВ розіграші і вона буде учасницею під номером 3, то вона одразу ж вирішила, що обов`язково візьме ключ саме під цим номером. І не прогадала. Під час телевізійного розіграшу пані Тамару у студії підтримувала вся її родина.
Джерело зображення: 1+1







