ОСТАННІ НОВИНИ

Знайдено чоловіка, котрий труїв собак у Львові

|

Учора ввечері мешканцям району, розташованого довкола Стрийського парку, стало відомо прізвище чоловіка, котрого підозрюють у масовому отруєнні собак. Про це пише «Погляд», посилаючись на джерело у середовищі львівських собаководів.
Джерело повідомило, що йдеться про 29-річного мешканця Львова, який, залучаючи місцевих неповнолітніх, розкидав у парку та його околицях м`ясо, нашпиговане міцними ліками від туберкульозу. У такий спосіб останніми днями було отруєно 12 породистих псів.
«Мешканці вирішили встановити премію у 5 тисяч гривень тому, хто вкаже на негідника. Буквально за один день нам назвали, хто він, як його звати і де він проживає», – каже джерело.
Імені зловмисника не розкривають, у тім числі і з мотивів недопущення самосуду з боку власників загиблих тварин. Натомість мешканці готуються звернутися у міліцію, аби та перевірила факт і в разі підтвердження даних притягнула отруювача до відповідальності.
«Потрібен судовий процес. І потрібно, аби злочинець поніс покарання», – сказав «Погляду» місцевий мешканець.
Нагадаємо, що протягом останніх днів у Стрийському парку було отруєно 12 собак. Галицький райвідділ міліції Львова розпочав розслідування за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 299 КК України – знущання з тварин, вчинене із застосуванням жорстоких методів. Для забезпечення повного, неупередженого розслідування вказаного провадження прокуратура Галицького району надала відповідні вказівки слідчим міліції.

Фото: PHL 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.