ОСТАННІ НОВИНИ

Засудженим передають наркотики у майонезі, мівіні та шампуні

|

Протягом 2013 року виявлено сім фактів незаконних передач наркотичних засобів в установи виконання покарань засудженим. Зокрема, три таких факти виявлено в Сокальській виправній колонії №47, по два факти – у Личаківській ВК №30 та Львівській ВК № 48. про це повідомили у ВЗГ ГУ МВС України у Львівській області.

Варто відзначити, що на території  Львова та області знаходяться вісім установ виконання покарань, а саме Личаківська ВК №30, Львівська ВК №48, Дрогобицька ВК №40, Сокальська ВК №47, Миколаївська ВК №50, Держівська ВК №110, Самбірська виховна колонія та Львівський слідчий ізолятор. У цих установах відбувають покарання засуджені за різні види злочинів, у тому числі і за злочини у сфері незаконного обігу наркотиків.
Як правило, більшість засуджених за наркозлочини є споживачами наркотиків, а це призводить до того, що виникають непоодинокі випадки спроб передачі наркотичних засобів у вищеперераховані установи.
Так, у посилці жителя міста Євпаторія Автономної Республіки Крим для засудженого, який відбуває покарання у Сокальській виправній колонії №47, виявлено та вилучено речовину рослинного походження, схожу на наркотичний засіб – марихуану, вагою близько 3-х грам.
Також, працівники УДПС України у Львівській області спільно зі співробітниками УБНОН ГУМВС виявили та вилучили близько 6 грам цього ж наркотику в упаковці з-під приправи «Мівіна», яку передав житель міста Севастополь (АР Крим) для засудженого до 9 років позбавлення волі у Сокальській ВК №47. Днями у цій же виправній колонії у продовольчій посилці для засудженого, а саме у пачці з-під майонезу, виявлено та вилучено речовину зеленого кольору рослинного походження, схожу на марихуану, вагою близько 5-ти грам.
Крім цього, жителька міста Суми для засудженого, який відбуває покарання у ЛВК №48 міста  Львова, спробувала передати в двох банках з-під шампуню близько 8 грам наркотичного засобу – марихуани. Також, затримано двох 25-ти та 27-ми річних жителів міста Львова, які перекидали цей наркотику на територію Личаківської виправної колонії №30.
Є випадки передачі засудженим наркотичного засобу субітексу. Зокрема, працівники УБНОН ГУМВС спільно з працівниками УДПСУ у Львівській області затримали 24-річного мешканця міста Львова, який в пачці з-під вафель передав 9 таблеток цього наркотику засудженому, який відбуває покарання у ЛВК № 30 м. Львова. А 39-річний львів’янин у продуктовій передачі для засудженого Львівської ВК № 48 сховав у лимоні 2 таблетки субітексу.
Усі факти внесені до Єдиного реєстру та проводиться подальша перевірка, а вилучені наркозасоби скеровані до НДЕКЦ при ГУМВС для проведення експертизи.

Фото: ВЗГ ГУМВСУ у Львівській області

 

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...