ОСТАННІ НОВИНИ

«Регіонали» та «ударівці» вже заговорили про дострокові вибори

|

Фракція УДАР готова блокувати роботу парламенту і домагатися персонального голосування депутатів аж до проведення позачергових парламентських виборів

Як передає кореспондент «Коментарів», про це в кулуарах Верховної Ради заявив лідер фракції УДАР Віталій Кличко.

За його словами, переговори зі спікером Володимиром Рибаком закінчилися і «на жаль, сьогодні компромісу не досягли».

«Але ми здаватися не збираємося. Зрозуміло, що Партія регіонів не в захваті від перспективи особистого голосування. Оскільки стійкої більшості у них немає, а працювати щодня там не всі звикли», – заявив Кличко.

Реклама партнерів

При цьому Кличко заявив, що його фракція готова до позачергових виборів, які може оголосити Президент у разі, якщо Верховна Рада не засідатиме більше 30 днів. «Ми не виключаємо дострокових виборів. І ми готові до цього», – запевнив лідер УДАРу.

Разом із тим лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов також не виключив можливості проведення дострокових виборів.

За його словами, якщо опозиція продовжить блокування, це означатиме проведення нових виборів. «Ми готові до будь-якого розвитку ситуації, у нас жодних проблем немає», – запевнив він.

Водночас він пообіцяв, що «регіонали» готові розглядати в сесійній залі всі законопроекти опозиції про персональне голосування і дорікнув опозиціонерам у тому, що вони присутні в парламенті не в повному складі.

Як повідомляли «Коментарі», перед сьогоднішнім відкриттям другої сесії Верховної Ради VII скликання опозиція заблокувала президію і трибуну парламенту, вимагаючи персонального голосування.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.