ОСТАННІ НОВИНИ

У січні ринок нерухомості Львівщини активно розвивався – Багряк

|

Ринок нерухомості у Львівській області у січні 2013 року не зупинявся, а навпаки активно розвивався. Про це сьогодні під час прес-конференції зазначив начальник головного управління юстиції у Львівській області Андрій Багряк.

За його словами, протягом січня та до сьогодні відділи Державної реєстрації речового права на нерухоме майно (ДРРПНМ) та нотаріуси працюють в штатному режимі.

«Ніякого блокування ринку обігу нерухомого майна немає, тобто ринок нерухомості у січні не зупинився. Про це говорять відповідні цифри. Якщо загальноукраїнський показник звернень до нотаріусів з приводу правовідчуження нерухомого майна складає 19-20%, то за січень 2013 року приватними та державними нотаріусами було посвідчено більше 800 правочинів правовідчуження нерухомого майна», – розповів Андрій Багряк.

До прикладу, за увесь минулий рік, за словами начальника головного управління юстиції Львівщини, в області було посвідчено трохи більше 18 тис договорів відчуження нерухомого майна. «Тобто це означає, що січень, який супроводжується безліччю свят, не є надто активним щодо обігу та ринку нерухомого майна. Однак, ріелторська активність наших громадян поступово зростає з січня і наростає протягом року, а пік активності завжди  припадає на грудень. Тому показник 5% посвідчених правочинів за січень ми вважаємо аж занадто хорошим показником», – каже А.Багряк.

Реклама партнерів

Він також зазначає, що у січні більшість громадян звичайно звертались до відділів Державної реєстрації речового права на нерухоме майно, особливо громадяни, які не змогли зареєструвати своє майно до 1 січня 2013 року. «І рішень про державну реєстрацію такого майна відділами ДРРПНМ було прийнято понад 1 350. Загалом до нотаріусів та державних реєстраторів звернулось понад три  тис громадян. Тобто ринок нерухомості не зупинявся, він активно розвивається», – додав начальник головного управління юстиції Львівщини.   

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...