ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові відбудеться мистецько-музичний проект пам`яті Івасюка

|

У Львові 4-5 березня пройде «Мистецько-музичний проект Івасюк». Ця подія відзначиться серією концертів з нагоди 64-річчя від дня народження Володимира Івасюка. Відтак, на сцені Львівського національного театру опери та балету лунатимуть пісні цього всесвітньо відомого українського композитора та поета, інформують організатори.

Як повідомив організатор проекту Андрій Сидор, участь у концерті візьмуть відомі українські співаки. «Це буде особлива подія… Пісні цього видатного автора, такі як «Червона рута», «Водограй, «Я піду в далекі гори», «Два перстені» та ін., звучатимуть у виконанні Павла Табакова, Наталки Карпи, Оксани Мухи, Софії Федини, капели «Трембіта» та Піккардійської терції. До концерту долучаться ще декілька знаменитостей, але ми про це повідомимо згодом».

Володимир Івасюк — один із основоположників української естрадної музики, автор 107 пісень, 53 інструментальних творів, музики до двох спектаклів. Він був професійним медиком та скрипалем, чудово грав на фортепіано, віолончелі, гітарі, майстерно виконував власні пісні. Трагічно загинув, проживши лише 30 років. 

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.