За останню добу ПАТ „Львівобленерго” відновило електропостачання 57 населених пунктів, інформує відділ корпоративних зв’язків компанії.
Водночас вчора, 24 січня 2012 року, внаслідок намерзання ожеледі аварійно відключилось ще 9 ліній електропередачі напругою 6-10кВ, що призвело до перерви в електропостачанні споживачам.
Загалом станом на 08:00 год. сьогодні, 25 січня 2013 року, знеструмлено 18 ліній електропередачі 6-10кВ повністю та 47 частково, 102 населених пункти повністю та 26 частково у Жовківському, Сокальському, Кам’янка-Бузькому, Радехівському, Яворівському районах.
Аварійно-відновлювальні роботи продовжуються.
Основними причинами вимкнень електромереж стали обриви проводів, тросів внаслідок інтенсивного намерзання ожеледі, а також падіння обледенілих дерев на лінії електропередачі.
Намерзання ожеледі на електроустановках та опорах ліній електропередачі ускладнює проведення аварійно-відновлювальних робіт.







