ОСТАННІ НОВИНИ

ДАІ та трансінспекція Львівщини «профукали» снігопад

|

Органи Державтоінспекції та управління Укратрансінспекції у Львівській області неналежно виконували свої обов’язки під час снігопадів. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Раніше повідомлялося, що прокуратурою області ініційовано проведення службових перевірок з приводу повноти та своєчасності вжитих заходів із попередження виникнення на автошляхах Львівщини заторів через несприятливі метеорологічні умови.

З’ясовано, що дії відповідальних служб області були зведені лише до ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, а не попередження її виникнення, як передбачено вимогами чинного законодавства.

Зокрема, незважаючи на прогнози про різке погіршення погодних умов, учасників дорожнього руху про це не поінформовано. Також не вжито заходів до обмеження, а в окремих випадках і заборони руху автотранспорту.

Відтак, до дисциплінарної відповідальності притягнуто 6 посадових осіб Державтоінспекції. Крім того, начальнику управління Укртрансінспекції у Львівській області внесено подання про усунення порушень закону та причин, що їм сприяли.

Фото: прес-служба ГУ МНС у Львівській області

 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...