ОСТАННІ НОВИНИ

Прикордонники потребують 116 млн на обладнання для біометричних паспортів

|

Державна прикордонна служба оцінює вартість закупівлі обладнання для перевірки біометричних паспортів в 116,062 млн. гривень. Про це повідомив перший заступник голови Держприкордонслужби Павло Шишолін, передають «Українські новини».

«Для закупівлі обладнання для перевірки (зчитування) даних з паспортів, спеціального програмного забезпечення необхідно близько 116 062 тис. гривень», – зазначив він.

Процедури закупівлі необхідного обладнання заплановані на 1 квартал 2013 року.

Виконувати заходи з облаштування кордону зчитувальними пристроями планується в 2 етапи: 1-й – в 2013 році, а 2-й – в 2014 році.

В рамках першого етапу на вдосконалення спеціального програмного забезпечення необхідно близько 480 тис. гривень, а на вдосконалення технічної складової – близько 68,74 млн. гривень. В рамках 2-го етапу на удосконалення технічної складової необхідно 46,84 млн. гривень.

Шишолін повідомив, що на заходи, пов´язані з закупівлею обладнання для перевірки паспортів, у державному бюджеті поточного року передбачено 13,5 млн. гривень.

Також в 2013 році планується залучення міжнародної технічної допомоги в обсязі 5 млн євро. Крім того, Держприкордонслужба планує провести аудит і переробку відомчої нормативної бази.

Як повідомляли «Коментарі», згідно до законопроекту «Про єдиний державний демографічний реєстр» з 1 січня 2013 року українцям надається право оформляти нові біометричні паспорти.

Тим не менше, закон про біометричні паспорти на практиці почне діяти не раніше квітня цього року.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...