ОСТАННІ НОВИНИ

Регіонал силою не допустив земельного дерибану у Винниках

|

Депутати Винниківської міської ради під час сесійного засідання у п’ятницю, 4 січня, так і не змогли затвердити бюджет міста, натомість сама сесія закінчилась суперечкою та бійкою між депутатами фракцій Партії регіонів та «Фронту змін».  Про це повідомляє прес-служба ЛОО Партії регіонів.

Зокрема, депутат Винниківської міської ради від Партії регіонів Михайло Герман висловив рішучий протест проти намагання депутатів із фракції «Фронт змін» «з голосу» винести на голосування проекти рішень щодо виділення їм п’яти земельних ділянок.

За словами Михайла  Германа, депутати Винниківської міської ради вкотре проігнорували проблему відсутності бюджету на 2013 рік, натомість перетворили сесію на «земельний дерибан».

«Депутати з «Фронту змін» хотіли провести рішення так, аби підставні особи, наближені до цих депутатів, отримали ласі земельні ділянки. В той же час складається враження, що проблеми життєдіяльності міста їх просто не цікавлять», – розповів Михайло Герман.

Відтак після словесної  баталії з депутатами, які попри  протести намагалися «провести» потрібне земельне рішення, виникла шарпанина  між опонентами, яка переросла  у фізичне протистояння. Таким  чином депутат-регіонал завадив  земельному дерибану у Винниківській міськраді.

Щоправда, Михайло Герман не виключає, що найближчим часом депутати із так званих «опозиційних сил» знову  спробують «прихватизувати» земельні ділянки під час сесії.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...