ОСТАННІ НОВИНИ

Проти директора “Шевченківського гаю” порушено кримінальну справу

|

Личаківський райвідділ міліції порушив кримінальну спправу проти директора Музею народної архітектури та побуту у Львові, інформує прес-служба Львівської міської ради. Справу порушили після перевірки діяльності музею, внаслідок якої виявлено порушення у використанні коштів, кажуть у міській раді.

Перевірку фінансово-господарської діяльності Музею народної архітектури та побуту проводило управлінням контролю та аудиту за дорученням міського голови Львова.

Як зазначають в управлінні контролю та аудиту, перевіркою договорів підряду, якості та фактичних  обсягів виконання робіт підрядними організаціями, замовником яких був  Музей народної архітектури та побуту, виявлено завищення вартості виконання  ремонтних робіт. Також встановлено, що у договорах підряду не вказується вид договірної ціни, відсутні копії накладних на придбання основних матеріальних ресурсів (поточний ремонт електричних мереж виставкового залу музею, поточний ремонт ввідного пристрою, перевірка та поточний ремонт електрообладнання). Виявлено, що матеріальні цінності, які передавались музеєм підрядним організаціям для проведення поточних ремонтних робіт, реконструкції і дообладнання, не оформлені актами прийому-передачі матеріальних цінностей.

Як уточнили в управлінні контролю та аудиту, деякі  види послуг музею надавали фірми  з іншим міст України – Харкова, Сваляви, Кременця.

«Суми, на які  надані послуги,— незначні, що, звичайно, дивує. Чи є фінансова доцільність  підприємцю з Харкова їхати у Львів і проводити тут ремонтні роботи на 2-4 тис грн», — зазначили в управлінні контролю та аудиту.

«Відтак, харківська фірма двічі надала послуги з  ремонту системи постачання та поточного  ремонту ввідного пристрою на суму 2,4 тис грн. та 4,1 тис грн. відповідно. Також фірма з Кременця Тернопільської області проводила реконструкцію системи опалення на 40 тис грн, фірма зі Сваляви – ремонт корпусу цоколя на 8 тис грн.

«Оскільки по більшості  з цих фірм порушені справи про  банкрутство, ми не можемо перевірити їхню співпрацю з музеєм», – уточнили в управлінні контролю та аудиту.

Як додали в  управлінні контролю та аудиту, директором Музею для підтвердження вартості придбаних матеріалів не забезпечено  представників жодної фірми, яка  надавала послуги музею.

Фото: офіційний сайт музею 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...