ОСТАННІ НОВИНИ

Цього тижня на Україну очікують небезпечні природні явища

|

Погода в Україні на поточному тижні буде характеризуватись складними та небезпечними природними явищами. Про це на брифінгу заявив директор Українського Гідрометцентру при МНС України Микола Кульбіда (на фото), передає кореспондент РБК-Україна.

“Початок поточного тижня буде відзначений впливом небезпечних природних явищ на гідрометеорологічну ситуацію в Україні з подальшим послабленням і припиненням цих явищ і невеликим зниженням температури, яка буде переважно близькою до норми”, заявив Кульбіда.

За його словами, 10 та 11 грудня в західних, північних та центральних областях спостерігатимуться складні погодні умови, пов`язані із випадінням мокрого снігу. На території Київської, Житомирської, Вінницької, Кіровоградської, Черкаської та Миколаївської областях очікується випадіння осадків на рівні від 20 до 50 мм. На території південних і східних областей погода буде достатньо спокійною з можливими невеликими опадами.

З 13 грудня, як зазначив Кульбіда, слід очікувати поступового послаблення та припинення небезпечних явищ погоди і опадів.

Реклама партнерів

З 14-15 грудня в Україні слід чекати зниження температурного режиму вночі -9… -14 та вдень  -5… -10.

З 16 по 20 грудня синоптики прогнозу4ють мінливий характер погоди з нормальним температурним режимом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.