ОСТАННІ НОВИНИ

Сніг на львівських дорогах прибиратиме 130 одиниць спецтехніки

|

У Львові снігоприбиральна техніка вже готова до роботи в зимовий період. Також заготовлено піскосуміш для посипання доріг, її уже розвозять на підйоми-спуски доріг. Про це інформує прес-служба Львівської міської ради, посилаючись на повідомлення районних адміністрацій Львова.

Зокрема у Шевченківському районі на закупівлю піскосуміші за увесь 2012 рік витратили близько 870 тис гривень.

«На початок сезону уже завезли 300 тонн, а загалом на весь закупили 2,5 тис тонн піскосуміші, техніка ШРП готова до роботи»,— повідомляють у відділі комунального господарства.

Також 670 кубометрів піскосуміші  придбала Личаківська районна адміністрація. Близько10 м. куб. уже розвезли на підйоми-спуски в металевих контейнерах, на випадок  різкого похолодання. На піскосуміш тут витратили близько 200 тис грн.

Реклама партнерів

Не буде слизько на дорогах у Франківському районі: комунальники забезпечені і технікою, і реманентом, закупили 1 тис м  куб піскосуміші. Встановлюють піраміди із піскосумішшю на мостах, підйомах та спусках, до прикладу на вул. Кульпарківській, Княгині Ольги, на мосту на вул. Стрийській.

На закупівлю піскосуміші для Сихова виділили 410 тис грн., за ці кошти придбають 1,7 тис метрів кубічних суміші.

У Галицькому районі купили 280 тонн солі та 700 кубометрів піску. На це витратили 250 тис грн. 

У Залізничній районній адміністрації закупили 2300 тонн піскосуміші приблизно на 400 тис грн. Також з минулого року залишилось 190 тонн піску.

Додамо,  взимку на вулицях Львова працюватиме 130 одиниць снігоприбиральної техніки: 85 одиниць прибиральної техніки, а також 45 одиниць для навантаження, вивезення снігу та піскосуміші.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.