ОСТАННІ НОВИНИ

Садок на Скрипника законсервують - Ігор Фалюта

|

Щоб добудувати дитячий садок на вулиці Скрипника, 7, потрібно 19 млн гривень, пише «Новий погляд». “Враховуючи численні звернення від мешканців Сихова, від окремих депутатів та правоохоронців, у міській раді виділено 1 млн гривень на консервацію садочка. Зараз там тривають роботи, найняли організацію, яка займається огорожею цього садочка, а також облаштуванням даху накритої частини цієї споруди. Цього року плануємо закінчити роботи по консервації. Споруду буде і огороджено, і збережено від снігу та дощів”, – розповів у коментарі “Погляду” в.о. начальника УКБ Львівської міської ради Ігор Фалюта. 

За його словами, місто погодилося виділити гроші для консервації садка, бо інакше цю недобудовану споруду довелося би знести, як об`єкт, що не фінансується.

“Подальшу долю садка буде вирішувати Львівська міська рада. Зараз треба зберегти те, що є вже збудоване, забезпечити від проникнення туди людей. Будівництво планує мерія, за які гроші це робитиметься, поки що невідомо: чи за рахунок коштів міського бюджету, чи будуть інвестори, які захочуть цю споруду довести до логічного завершення”, – зазначив Ігор Фалюта.

Нагадаємо, перший камінь на місці, де мав би бути новий дитячий садок було закладено ще наприкінці 2005 року. У 2006 році зробили проект на будівництво школи-садочка на 300 місць. Але через відсутність коштів 2011 року будівництво зупинили. Зараз там чорними отворами зяє недобудована споруда, де часто збираються безпритульні, наркомани, бродячі тварини.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.