ОСТАННІ НОВИНИ

Майже 19 млн. гривень витратили для очищення Львівщини від пестицидів

|

Для остаточного очищення Львівщини від пестицидів Держуправління охорони навколишнього природнього середовища у Львівській області залучило майже 19 млн. гривень, інформує прес-служба управління.

Зокрема, для ліквідації пестицидів на території Львівської області з Державного фонду охорони навколишнього природного середовища виділили 17,5 млн. гривень та ще 1,358 млн. гривень  – з обласного фонду ОНПС.

Відтак протягом 2011 – го та весни 2012 року з території 15 районів області та Львова вивезено біля 741,67 тонн непридатних для використання в сільському господарстві пестицидів і тари з-під них

Загалом впродовж 2-х останніх років із Львівської області вивезено майже 800 тонн (797,043 т). Тобто питання щодо очищення Львівщини від цих небезпечних відходів можна вважати вирішеним.

Реклама партнерів

Однак після вивезення усіх непридатних  пестицидів і тари від них першочерговим  питанням залишиться екологічно безпечна консервація складів, проведення обстежень ґрунтів у місцях зберігання пестицидів та їх рекультивація.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.