ОСТАННІ НОВИНИ

Грип прийде в Україну в січні-лютому 2013 року

|

В Україні від початку епідеміологічного сезону поки що не зафіксовано жодного випадку захворювання на грип, але очікується, що ця хвороба прийде в Україну в січні-лютому 2013 р. Про це повідомив начальник відділу профілактики інфекційних захворювань Міністерства охорони здоров`я Костянтин Легеза, передає кореспондент РБК-Україна.

“На сьогоднішній день іде підйом захворюваності на гострі респіраторні захворювання. Це парагрип, аденовірус… Тобто, грипу як такого в нас на території України не циркулює. І цьому є лабораторні підтвердження, які ми отримали. Жодного випадку захворюваності на грип ще не підтверджено… Класичний грип приходить до нас на початку січня, навіть наприкінці січня-на початку лютого, четвертий-п`ятий тиждень (року), і триває до дев`ятого тижня”, – повідомив Легеза.

В свою чергу, представник відділу організації державного санітарно-епідеміологічного нагляду Державної санітарно-епідеміологічної служби України Олександр Заїка повідомив, що від початку епідеміологічного сезону на гострі респіраторні захворювання в Україні вже захворіло 1,5 млн людей, що співпадає з показниками попередніх років.

“З 19 по 25 листопада на респіраторні захворювання захворіло 190 тис. осіб, з них 130 тис. осіб – діти віком до 17 років”, – повідомив Заїка.

Реклама партнерів

Нагадаємо, раніше головний санлікар України Анатолій Пономаренко прогнозував, що хвиля захворювання на грип в Україні, включаючи новий штам, почнеться в листопаді – грудні поточного року.

Фото: PHL

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.