ОСТАННІ НОВИНИ

Литвин стверджує, що не збирається «примикати» до Партії регіонів

|

Голова Верховної Ради Володимир Литвин у парламенті нового скликання не збирається приєднуватися до провладної більшості.

«Ви гарантовано побачите мене у Верховній Раді. Якщо ж говорити про фракції (Партії регіонів — ред.), то з таким же успіхом я міг балотуватися за списком ПР, що мені і пропонували зробити. Я відмовився, оскільки перебуваю у «Народній партії», до того ж є принциповим противником пропорційної виборчої системи», — сказав він.

У той же час він виключив, що може голосувати за деякими законопроектами разом з регіоналами. «Якщо це розумні документи — не бачу сенсу їх не підтримати, незалежно від авторства», — зазначив спікер.

Щоправда, це не стосується питання про перенесення виборів президента в Раду, бо це, за його словами, не відповідає Конституції.

Реклама партнерів

Не готовий він підтримувати й опозицію в частині голосування закону про імпічмент. Він вважає, що це спроба опозиції знайти собі заняття, щоб не сваритися з владою і демонструвати «принциповість». Згідно із законодавством, імпічмент неможливий. У підсумку, за його словами, «вереску буде багато, шерсті мало»: увагу людей просто відволікають другорядними питаннями, щоб не займатися справою і вирішенням насущних проблем.

Нагадаємо, 22 жовтня чинний спікер парламенту Володимир Литвин заявлений на участь в робочій групі з підготовки першого засідання новообраної Верховної Ради від Партії регіонів.

 Крім того, ПР висунула Литвина на посаду голови групи. Відповідна ініціатива була озвучена на першому засіданні підготовчої групи регіоналом Андрієм Клюєвим.

Фокус

Фото: PHL

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.