ОСТАННІ НОВИНИ

Соціальних працівників у Львові збільшилось до 108 осіб

|

Штатну чисельність Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді збільшено до 108 працівників. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

14 жовтня черговою сесією ЛМР прийнято рішення щодо збільшення штатної чисельності Львівського міського центру соціальних служб  для сім’ї, дітей та молоді (ЛМЦСССДМ) на 74 одиниці фахівців із соціальної роботи.

Відповідно до листа Міністерства соціальної політики України від 26.04.2012 №228/0/15-12/56 та на виконання нових соціальних ініціатив Президента України передбачено здійснення модернізації соціальних служб для повного охоплення увагою держави найуразливіших громадян. З цією метою Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2012 рік» передбачено додаткову дотацію місцевим бюджетам для покращення надання соціальних послуг найуразливішим верствам населення, яка спрямовується на введення у Львівській області посад фахівців із соціальної роботи для виявлення, оцінки потреб, надання соціальних послуг та здійснення соціального супроводу сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Згадана дотація передбачає оплату праці та облаштування робочого місця фахівців із соціальної роботи.

«Введення посад фахівців із соціальної роботи дозволить збільшити якість надання соціальних послуг для мешканців міста та здійснення соціального супроводу сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах Центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді», – каже Олександра Барицька, в.о. директора ЛМЦСССДМ.

Реклама партнерів

Нагадаємо, що завдяки введенню додаткових штатних одиниць загальна штатна чисельність працівників Центру тепер складатиме 108 осіб.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.