ОСТАННІ НОВИНИ

Впровадження нової транспортної системи суд вкотре визнав протиправним

|

Апеляційний адміністративний суд Львова відхилив апеляційну скаргу департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради на рішення Галицького районного суду, яким дії мерії під час впровадження нової транспортної схеми у Львові визнано протиправними. Про це  інформує прес-служба Львівської міської організації  ВО «Свобода».  

«Передбачаючи транспортний колапс напередодні впровадження нової транспортної схеми, ми вказували Садовому про недопустимість її запровадження, адже громадських слухань з громадою фактично не було проведено. На сесії ще в листопаді 2011 року для убезпечення від транспортного колапсу затверджено ухвалу, якою фактично було заборонено запровадження схеми, адже порядок, за яким виконавчий комітет визначав перевізників, не відповідав чинному законодавству. 27 серпня 2012 року Галицький районний суд міста Львова, розглядаючи справу за нашим позовом, також ухвалив рішення та визнав дії команди Садового під час впровадження нової транспортної схеми протиправними. Проте на це рішення чиновники подали апеляцію, яку вчора програли», – зазначив депутат Львівської міської ради Руслан Кошулинський.

«Окрім цього, суд зобов`язав департамент житлового господарства та інфраструктури ЛМР виконати ухвалу сесії від 24 листопада 2011 року, яка скасовувала рішення виконкому та зобов`язувала департамент розробити новий порядок проведення конкурсу й затвердити нове положення про технічний паспорт маршруту»,– додав голова депутатської комісії законності Любомир Мельничук.  

 

Реклама партнерів

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.