ОСТАННІ НОВИНИ

Львівська міськрада схвалила екологічну програму на 2012-2016 роки

|

Сьогодні  на пленарному засіданні міської  ради депутати прийняли ухвалу про затвердження комплексної екологічної програми на 2012-2016 роки для Львова. Про це інформує прес-служба Львівської міської ради.

Екологічна програма, розроблена інститутом екології Карпат НАН України, у першій частині висвітлює стан природніх  ресурсів у місті, окреслює основні  чинники, які негативно впливають на екологічний стан. Друга частина програми – це заходи, які необхідно провести для покращення екологічної ситуації у Львові і для більш комфортного життя мешканців та гостей міста.

«Основні проблеми, шлях до вирішення яких передбачає Комплексна екологічна програма, — це зменшення викидів шкідливих речовин в повітря, уникнення неприємного запаху у місті. Щодо захоронення відходів – це будівництво полігону та упорядкування сміттєзвалища. Також програмою передбачена паспортизація водних об’єктів та їх охорона, низка протиерозійних та протикарстових заходів на землі. Ще один вагомий акцент Програми – збереження зелених насаджень та збільшення території об’єктів природо-заповідного фонду», – повідомив Андрій Галушка, в.о. начальника управління екології та благоустрою ЛМР.

Нагадаємо, комплексною  стратегією розвитку Львова на 2012-2025 рр. серед пріоритетів екологічної  політики визначено: впорядкування  та утримання зелених насаджень  з метою створення екологічної  рівноваги між суспільством і  природою, підвищення рівня екологічної свідомості громадян та визначення стратегічних показників екологічного стану і їх покращання.

Реклама партнерів

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.