ОСТАННІ НОВИНИ

Завтра відбудеться урочисте відкриття 12-ого Фестивалю Оперного мистецтва у Львові

|

Завтра о 18:00 год 12-ий Оперний фестиваль розпочнеться оперою  «Мадам Батерфляй», де солістами виступлять гість фестивалю Манамі Хама (Італія), та заслужений артист України Микола Шуляк, диригент  Василь Василенко. Цьогорічний фестиваль присвячений 140-річчю Соломії Крушельницької. Про це повідомили у прес-службі Львівської міськради.

У переліку фестивальних подій: оперні та балетні вистави та великий гала-концерт за участю провідних артистів та диригентів України та переможців першого і четвертого конкурсів оперного мистецтва.

Нагадуємо, що цього року Львів святкує 140 років від дня народження Соломії Крушельницької — оперної діви світового масштабу, чиї успіхи на оперних сценах світу стали успіхами і визнанням української культури, музики та мистецтва. Міжнародний фестиваль оперного мистецтва ім. С. Крушельницької, який вже 12-ий  рік поспіль відбувається у Львівській опері та включений до календарного плану заходів, що фінансуються управлінням культури з міського бюджету, стане ще однією нагодою вшанувати пам`ять знаменитої співачки.

 

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.