ОСТАННІ НОВИНИ

Бюджет на 2013 рік нардепи розглядатимуть уже наступного тижня

|

Проект державного бюджету на 2013 рік Кабінет міністрів планує передати Верховній Раді найближчим часом — або у п`ятницю, або наступного понеділка. Про це повідомив перший заступник голови профільного комітету, народний депутат від Партії регіонів Владислав Лук`янов.

«Зараз у документ вносять коректування — виправляються показники доходної частини, більш ефективно планується використання коштів, які збираємося витратити», — розповів Лук`янов «Комсомольской правде в Украине».

Зокрема, за його словами, будуть проведені коректування щодо місцевих бюджетів, структури їхніх доходів і витрат.

«Ці показники необхідно пропрацювати — важливо, щоб бюджет був реалістичний, щоб ми не витрачали більше грошей, ніж можемо заробити. Але бюджетникам хвилюватись не варто: ми закладаємо програми індексації зарплат, будуть збережені основні соціальні показники», — запевнив депутат.

Реклама партнерів

За словами народного депутата від Партії регіонів Михайла Чечетова, Рада сподівається розглянути бюджет у першому читанні 19-24 листопада. А в цілому документ хочуть прийняти до середини грудня, тобто ще нинішнім складом парламенту, як і просив прем`єр-міністр Микола Азаров.

ZN.ua

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.