ОСТАННІ НОВИНИ

Основні роботи з чистки озера в Стрийському парку вже завершені

|

Чистку Лебединого озера у Стрийському парку від замулення уже завершили. Як повідомляють в управлінні екології та благоустрою, залишились деякі дрібні роботи, які завершать протягом тижня, інформує прес-служба Львівської міськради.

«Основний масив роботи з благоустрою озера уже закінчили. Тут прочистили каналізацію та встановили два колодязі, дно засипали піском. Залишилось замостити доріжку, відновити газони та прибрати місток, який встановлювали для чистки дна», – повідомив в.о. начальника управління екології та благоустрою Андрій Галушка.

Лебеді, яких «виселили» з озера на час очистки, повернуться сюди вже весною.

«Лебеді на зиму повертати не будемо, адже на льоді вони замерзнуть. Випустимо їх на воду вже з настанням весни», – додав Андрій Галушка.

Нагадаємо, роботи з благоустрою озера в Стрийському парку розпочались в середині вересня. Востаннє ремонт озера проводили понад 10 років тому. Після цьогорічного ремонту озеро буде у належному стані щонайменше 5 років. Роботи проводяться за рахунок коштів міського фонду охорони навколишнього природного середовища, загальна вартість – 180 тис. грн. Виконавець робіт — ТДВ «ШРБУ № 65».

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...