ОСТАННІ НОВИНИ

Чиновникам заборонили матюкатись

|

Головне управління державної служби України внесло зміни до Загальних правил поведінки державного службовця.
Текст відповідного наказу розміщено на сайті Держслужби. Зокрема наказом від держслужбовців вимагається «додержуватися загальновизнаних етичних норм поведінки, культури спілкування (уникати нецензурної лексики, не допускати використання підвищеної інтонації під час спілкування)».

«У разі отримання для виконання рішення чи доручень, що суперечать законодавству України або становлять загрозу охоронюваним законом правам, свободам чи інтересам окремих громадян, юридичних осіб, держави або суспільним інтересам, державний службовець зобов`язаний негайно в письмовій формі повідомити про це керівника органу державної влади, у якому він працює», – йдеться у наказі.

Також документом передбачається, що «про виявлення неправомірної вигоди або дарунка (пожертви) складається акт у довільній формі, в якому зазначаються характеристики неправомірної вигоди або дарунка (пожертви) та обставини, за яких його було виявлено. Акт підписується державним службовцем, який виявив неправомірну вигоду або дарунок (пожертву), та безпосереднім керівником».

Крім того у наказі наголошується, що якщо керівник органу державної влади виявив неправомірну вигоду або дарунок (пожертву), акт про виявлення неправомірної вигоди або дарунка (пожертви) підписує керівник органу державної влади та його заступник.
УНІАН

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.