ОСТАННІ НОВИНИ

Дві зупинки на Сахарова облаштують пандусами

|

Як поінформували в управлінні транспорту та зв’язку, дві зупинки громадського транспорту на вул Академіка Сахарова найближчим часом облаштують підвищеними платформами, аби люди з обмеженими можливостями могли нормально користуватись послугами міського електротранспорту. Про це повідомили у прес-службі ЛМР.

Відтак, на зупинках планують влаштувати підвищені платформи з текстурної бруківки. Роботи виконуватимуть працівники служби колійного господарства ЛКП «Львівелектротранс».

«Під час засідання комітету з доступності міського середовища у м.Львові, яке відбулось цього тижня в мерії, прийнято спільне рішення про реалізацію пілотного проекту. Йдеться про облаштування спеціального підвищення на зупинках громадського транспорту на вул Сахарова, аби людям на візочках було зручно здійснювати посадку-висадку в міський електротранспорт. За потреби, такі підвищення буде влаштовано і на інших зупинках громадського транспорту, де це можливо», – розповів заступник начальника управління транспорту та зв’язку Андрій Білоус.  

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.