ОСТАННІ НОВИНИ

Україну накриє дві хвилі епідемії грипу

|

В Україні у сезоні 2012-2013 очікується дві хвилі епідемії грипу та ГРВІ – у грудні та лютому. Про це заявив сьогодні завідувач кафедри дитячих інфекційних хвороб професор Сергій Крамарєв на прес-конференції в Києві, передає «УНІАН».

За його словами, Україна готова до зростання захворюваності. Посилаючись на інформацію МОЗ України, Крамарєв зазначив, що всі лікувальні установи повністю забезпечені лікарськими препаратами. «В особливій групі ризику – діти менші 5 років та літні люди. Щороку в нашій країні реєструється у дітей (вікова категорія від 0 до 18 років) від 200 до 300 тисяч випадків грипу, до 5 млн дітей щорічно захворюють на ГРВІ», – зазначив Крамарєв. В ході прес-конференції було також підкреслено, що цього року будуть циркулювати два нові штами грипу, імунітет до яких в українців поки не виробився.

Як повідомлялося раніше, в Міністерстві охорони здоров´я прогнозують, що в епідемічному сезоні 2012-2013 років в Україну прийдуть нові віруси грипу, а також А/Н1N1, більш відомий як «свинячий грип».

Також нагадаємо, що за даними Державної санітарно-епідеміологічної служби, в епідсезоні 2012-2013 років очікується середній рівень захворюваності на грип та гострі риновірусні інфекції.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...