ОСТАННІ НОВИНИ

Виконком схвалив Комплексну екологічну програму для Львова на 2012-2016 роки

|

Сьогодні виконавчий комітет прийняв рішення схвалити Комплексну екологічну програму на 2012-2016 роки, – стратегію розвитку та охорони природного середовища міста на найближчі 4 роки. Після схвалення виконкомом Програму подадуть на затвердження сесії міської ради, інформує прес-служба ЛМР.

Комплексна екологічна програма у першій своїй частині висвітлює стан природніх ресурсів у місті, окреслює основні чинники, які негативно впливають на екологічний стан. Друга частина програми – це заходи, які необхідно провести для покращення екологічної ситуації у Львові і для більш комфортного життя мешканців та гостей міста.

«Основні проблеми, шлях до вирішення яких передбачає Комплексна екологічна програма, – це зменшення викидів шкідливих речовин в повітря, уникнення неприємного запаху у місті. Щодо захоронення відходів – це будівництво полігону та упорядкування сміттєзвалища. Також програмою передбачена паспортизація водних об’єктів та їх охорона, низка протиерозійних та протикарстових заходів на землі.  Ще один вагомий акцент Програми – збереження зелених насаджень та збільшення території об’єктів природо-заповідного фонду», – розповів Андрій Галушка, в.о. начальника управління екології та благоустрою ЛМР.

 

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...